Gezgin Konseptleri

Nedir?

Farklı gezgin konseptleri sayesinde planladığınız gezinin diğerleriyle olan farkını daha iyi anlayabilirsiniz. Farklı konseptler farklı ihtiyaçlara göre belirlenmiş olup, böylece kendinize uygun geziyi daha kolay bulabilirsiniz. Her gezinin konseptini gezinin sayfasından öğrenebilirsiniz.

Gezgin+
( Standart )

DAHA FAZLA KEŞFET

konsept4-04
BEN ZAMANI
Şehir turları dışında ilgi alanınız doğrultusunda, gezi destek ekibimize ya da yerel rehberlerimize danışarak “BEN” yani serbest zamanınızı en verimli şekilde değerlendirebilirsiniz. Şehrin büyüklüğüne ve önemine göre yeterince “BEN” zamanı olduğunu bilmenizde fayda var. Bunun dışında şehir turlarına katılım zorunlu olmadığı için kendinize daha çok “BEN” zamanı ayırabilirsiniz.
konsept3-03
EKONOMİK
Çok ülke, çok şehir gezerken ve konaklama sayısı da bu kadar fazlayken fiyat aynı paralelde değil daha ekonomiktir.
konsept2-02
STANDART ÜSTÜ KONAKLAMA SAYISI
Konaklamalar genelde 2 gece konaklama 1 gece yol ya da bazen 1 gece konaklama 1 gece yol şeklinde olmaktadır. Otobüsle düzenlenen benzer başka gezilere göre konaklama sayısı ciddi anlamda daha fazladır. Bu da daha konforlu bir gezi ortamı oluşturmaktadır.
konsept-1-01
DAHA GENİŞ VE VERİMLİ KAPSAMA ALANI
Sadece bir bölge ya da ülke yerine daha geniş bir alanı kapsayan gezilerdir. Tabi ki bu kadar kısa sürede bu kadar şehir gezilir mi diye merak ediyorsunuz. Standart şehir turları tüm seyahat operatörlerinde 2 saat ile 4 saat arası şehre göre değişmektedir. Otobüsle planladığımız gezilerimizde de durum çok farklı değil aslında.

Rahat Gezgin

DAHA RAHAT KEŞFET

konsept4-04
DAHA ÇOK “BEN” ZAMANI
Diğer konseptlere göre daha çok “BEN” zamanına sahipsiniz. Şehir turları dışında ilgi alanınız doğrultusunda, gezi uzmanlarımıza danışarak “BEN” yani serbest zamanınızı en verimli şekilde değerlendirebilirsiniz. Şehrin büyüklüğüne ve önemine göre standardın üzerinde “BEN” zamanı olduğunu bilmenizde fayda var. Bunun dışında şehir turlarına katılım zorunlu olmadığı için kendinize daha da çok “BEN” zamanı ayırabilirsiniz.
konsept3-03
YETERİNCE EKONOMİK
Diğer konseptlere göre fiyat daha yüksek olsa da. Fiyat fayda dengesine bakıldığında yeterince ekonomik olduğu bilinmektedir.
konsept2-02
HER GECE KONAKLAMA
Bu konseptimizin öne çıkan en önemli özelliği her gece konaklama yapılmasıdır. Bazen Türkiye’den hareket ettiğimiz gece ve Türkiye’ye döndüğümüz gece konaklama olmayabilir. Geriye kalan her gece konaklama yapılmaktadır.
konsept-1-01
ÇOK GENİŞ KAPSAMA ALANI
Diğer konseptlere göre kapsama alanı daha geniştir. Bazı gezilerde belirli bölgelerin derinliklerine de inilmektedir.
E-Bülten Aboneliği
Ücretsiz E-bülten Aboneliği ile Tüm Yenilik ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olun.

Verdiğiniz bilgiler belirtilen dışında kullanılmayacak ve kesinlikle 3. taraflar ile paylaşılmayacaktır.