Sayfa Yükleyiciyi Kapat X
Menü Kapat
account_circle
NEDEN

Kısaca En İyisi

Otobüsle adım adım Avrupa seyahati kavramının öncülerinden olmamız her zaman bir adım önde olmamızı ve katılımcılarımızın ihtiyaçlarına göre bu kavramın sürekli olarak şekillenmesini sağlamış, genç ve yeniliklere açık tecrübeli ekibimiz ile de sürekli ve pozitif değişim gücümüze güç katmıştır.

Profesyonel hizmet kalitesi dışında ayrıca ilk günkü heyecanını kaybetmeyen ve her operasyonunda bu heyecanla hareket eden, ne yaptığını çok iyi bilen, insanı tanıyan ve insana değer veren, çözüm odaklı yapımız sayesinde misafirlerimize huzurlu, güvenli ve hiç bir anını unutamayacakları eğlenceli bir gezi ortamı sağlamaktayız. Örneğin yukarıda gördüğünüz ve gezilerimizden birinde çekilmiş fotoğrafta farklı jenerasyondaki birbirlerini daha önce hiç tanımayan katılımcıların oluşturduğu tablo, nasıl bir gezi ortamı oluşturduğumuzla ilgili ipucu vermektedir.

Her yıl aynı katılımcıların farklı gezilerimize tekrar katılmaları ne kadar doğru bir yolda ilerlediğimizi tekrar bizlere göstermektedir. Ayrıca bize uzun yıllardır değer katan her katılımcımıza, AvrupayaGezi.com olarak teşekkürlerimizi  bir borç biliriz.

Kurumsal Seyahat Acentası

İnternet ortamında sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir çok kaçak acenta faaliyeti yürüten oluşumların aksine AvrupayaGezi.com’un kurumsal yapısı sayesinde, paranız ve tatiliniz güvence altındadır.

Tecrübeli ve Profesyonel Ekip

Otobüs ile Avrupa kavramını çok iyi bilen, uzun yıllara dayanan tecrübe ve alt yapıya sahip, misafirlerin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun çözümü en hızlı şekilde belirleyen ve sunan çözüm odaklı ekibi AvrupayaGezi.com’un gücüne güç katmaktadır.

SAMİMİYET VE GÜLER YÜZ

Güler yüzün, pozitif düşüncenin ve samimiyetin gücüne inanıyoruz. Bu nedenle sizi Avrupa’ya seyahat etmek isteyen basit bir turist olarak değil ailemizin bir parçası olarak görüyor, seyahat boyunca kişisel ihtiyaçlarınızı önemsiyor ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre makul çözümler sunuyoruz.
null

EKONOMİK

Ortak maliyetlerin seyahatin önemli bir kısmını oluşturdurduğu ve katılımcılara düşen payın minimuma indirgendiği otobüsle Avrupa gezilerimiz sayesinde ve ekstra diye tabir edilen sürpriz harcatmalarla karşılaşmadan, tatilinizin keyfini çıkarın.

GÜVENİLİR

AvrupayaGezi.com gezilerinde yasal olarak TURSAB Paket tur sigorta poliçesi sertifikası ve Paket tur sözleşmesiyle güvendesiniz. Ayrıca “şeffaf tecrübe paylaşımı” sistemimizle daha önce gezilerimize katılan katılımcılardan direk ve sansürsüz referans alabilirsiniz.

ÖDEME KOLAYLIĞI

Rezervasyon sırasında gezi ücretinin tamamının ödenme zorunluluğu yoktur. Ödemeler, esnek ödeme planına göre nakit ya da banka havalesi yoluyla yapılabilir.

AKTİF BİLGİ SİSTEMİ

Başvurunuzdan, seyahatinizi gerçekleştirinceye kadar süreç ile ilgili sms, mail ya da telefon yoluyla Aktif Bilgi Sistemimiz üzerinden sürekli bilgilendirilirsiniz.
null

LÜKS ULAŞIM VE KOMFOR

Yüksek model araçlarlarımız, profesyonel ve nazik kaptanlarımız sayesinde size sadece gezinizin tadını çıkartmak düşüyor.

Diğer Yazılarımız

Aşağıdaki yazılarımızdan henüz incelemediğiniz varsa eğer,
daha iyi bilgi almak için inceleyebilirsiniz.

BİLİNÇLİ GEZGİN KILAVUZU

Tatil Planlarınızı Yaparken Yeterince Güvende misiniz?

Tatiliniz bizim için önemli, sizin için de önemliyse eğer, bilinçli gezgin kılavuzumuzu inceleyerek kaçak faaliyetleri, haklarınızı ve daha fazlasını öğrenin.

BİZ KİMİZ ?

Bizi daha iyi tanıyın

Biz kimiz? Kurumsal kimliğimiz nedir? Hadi tanışalım.

SIKÇA SORULAN SORULAR ?

MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY BURADA

Nedir? Ne değildir? Aklınıza takılan soruların cevaplarını inceleyerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Karşılaştır

AvrupayaGezi.comvs Kaçak Faaliyetler

İnternet ortamında karşılaşabileceğiniz kaçak faaliyetler ile AvrupayaGezi.com arasındaki farkları, karşılaştırma tablosunu inceleyerek daha iyi anlayın.

ŞEFFAF TECRÜBE PAYLAŞIMI

GERÇEK KİŞİLER, SANSÜRSÜZ BİLGİ

Hayali ya da taraf kişilerden değil gezilerimize katılmış gerçek kişilerden istediğiniz misafirimizi seçerek şeffaf tecrübe paylaşımı talep edebilirsiniz.

GEZİLERİMİZİ İNCELEMEYE BAŞLAYIN

Otobüsle Adım Adım Avrupa Gezilerimiz Yayınlandı. Rezervasyonlar Dolmadan Siz de Yerinizi Ayırtın.

Responsive Owl Carousel with Magnific Popup YouTube and Text