Şeffaf Tecrübe Paylaşımı

Sizi basit bir geziye değil, AvrupayaGezi ailesine davet ediyoruz.

AvrupayaGezi.com olarak bizler basit geziler inşa etmiyoruz. Gezilerimizde aile ortamında başlayan ve biten güzel diyalogların kurulduğu bir atmosfer oluşturuyoruz. İsteyen üyelerimiz, gezi sonrası her geziye özel tamamen gizli ve sadece ilgili geziye katılmış misafirlerin üye olabildiği facebook grubunda paylaşımlarına ve diyaloglarına devam etmektedirler.

Üyelerimizi rahatsız etmemek ve kötüye kullanımı engellemek adına, katılımı kesinleşmiş yeni üyelerimizi, talepleri doğrultusunda, geçici olarak gizli facebook gruplarımızdan birinde misafir olarak ağırlıyoruz. Grubun gezi dönüşü paylaşımlarının, yazışmalarının, yorumlarının incelenebileceği bu ortamda, gezilere katılmış kişilerden direk ve doğru bilgiye ulaşmanızı sağlıyoruz. Tabi ki ziyaretin kısası makbuldür düşüncesiyle, geziniz dönüşü sizin geziniz için de özel olarak oluşturulacak gruba üyeliğinize kadar sizi misafir grubundan çıkartıyoruz.

İşte Biz Buna Şeffaf Tecrübe Paylaşımı Diyoruz

Şeffaf çünkü;
Sansürsüz
En doğal paylaşımlar, tecrübeler, hikayeler
Yaratılmış ya da taraf kişiler değil, gerçek kişiler

Not: Seyahatimize katılmış üyelerle direk iletişime geçtiğinizde size yanıt verilme durumu kesinlikle üçüncü şahısların insiyatifinde olup, AvrupayaGezi.com bunun için bir garanti vermez. Ayrıca mevcut üyelerimizin hakları her şeyden önce gelir ve rahatsız edilmemeleri esastır. Bu sebeple misafir olduğunuz sürece üyelerimizi istekleri dışında rahatsız etmemenizi önemle rica ediyoruz.

E-Bülten Aboneliği
Ücretsiz E-bülten Aboneliği ile Tüm Yenilik ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olun.

Verdiğiniz bilgiler belirtilen dışında kullanılmayacak ve kesinlikle 3. taraflar ile paylaşılmayacaktır.