Sayfa Yükleyiciyi Kapat X
Menü Kapat
account_circle

Türsab Tatil Meleği

tursab-melegi-tatil

TURSAB TATİL MELEĞİ

TURSAB “TATİL MELEĞİ” OLDUK


Otobüsle Avrupa gezilerinin lider markası AvrupayaGezi.com, TURSAB’ın uygulamaya soktuğu “Tatil Meleği” programının ortakları arasında yer alıyor. TURSAB ( Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ) A Grubu Seyahat Acentası Traevo’nun markası olan AvrupayaGezi.com, yeni nesil uygulamalar ile siz değerli gezginlerin tatil güvenliğini önemsiyor.

Belgesiz, kaçak faaliyet yürüten ve müşterileri maddi ve manevi zarara uğratan kayıtdışı seyahat acentalarının önüne geçmek ve tüketicinin en iyi hizmeti en kaliteli şekilde almasını sağlamak için hayata geçirilen “Tatil Meleği” programı ile seyahatinizi planlarken uzman ve belgeli firmalarla çalışmanın rahatığını yaşayacaksınız.
Özellikle internet ortamında rastlanabilen belgesiz seyahat firmaları ile tatilinizi ve paranızı riske atmayın, Belgesiz kaçak faaliyetleri nasıl tespit edebileceğiniz ile ilgili sizler için hazırladığımız Bilinçli Gezgin Kılavuzunu incelemeyi unutmayın, paranızı ve tatilinizi güvence altına altın. Bilinçli gezgin kılavuzunu incelemek için tıklayınız.

TÜRSAB Tatil Meleği Çalışma Prensibi?

  • İnternet üzerinden hizmet satın almak isteyen tüketici, TÜRSAB Tatil Meleği logosuna tıkladığında, TURSAB resmi sitesinden onaylı acenta sertifikasına erişir. Eğer acentanın web site adresi ve bilgileri TURSAB sitesindeki sertifikayla uyuşuyorsa kişi hizmeti, yetkili seyahat acentasından satın aldığına emin olur.
  • Kişi, hizmeti yetkili seyahat acentasından satın aldığı için koruma altında olduğunu bilir.
  • Bakanlığın denetimi ve Meslek Birliği TÜRSAB’ın gözetimi altında faaliyet gösteren seyahat acentalarının kurumsal kimlik ile güvenceli bir hizmetsunduğunu gösterir. Kaçak seyahat acentalığı faaliyetinden korur.

TURSAB RESMİ SİTESİNDEN SERTİFİKAMIZI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN LOGOYA TIKLAYIN

Diğer Yazılarımız

Aşağıdaki yazılarımızdan henüz incelemediğiniz varsa eğer,
daha iyi bilgi almak için inceleyebilirsiniz.

BİLİNÇLİ GEZGİN KILAVUZU

Tatil Planlarınızı Yaparken Yeterince Güvende misiniz?

Tatiliniz bizim için önemli, sizin için de önemliyse eğer, bilinçli gezgin kılavuzumuzu inceleyerek kaçak faaliyetleri, haklarınızı ve daha fazlasını öğrenin.

BİZ KİMİZ?

BİZİ DAHA İYİ TANIYIN

Biz kimiz? Kurumsal kimliğimiz nedir? Hadi tanışalım.

SIKÇA SORULAN SORULAR ?

MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY BURADA

Nedir? Ne değildir? Aklınıza takılan soruların cevaplarını inceleyerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

NEDEN BİZ ?

Neden AvrupayaGezi.com'u tercih etmeliyim?

AvrupayaGezi.com tercih nedenlerinden öne çıkanları inceleyin.

Karşılaştır

AvrupayaGezi.comvs Kaçak Faaliyetler

İnternet ortamında karşılaşabileceğiniz kaçak faaliyetler ile AvrupayaGezi.com arasındaki farkları, karşılaştırma tablosunu inceleyerek daha iyi anlayın.

GEZİLERİMİZİ İNCELEMEYE BAŞLAYIN

Otobüsle Adım Adım Avrupa Gezilerimiz Yayınlandı. Rezervasyonlar Dolmadan Siz de Yerinizi Ayırtın.

Responsive Owl Carousel with Magnific Popup YouTube and Text