Sayfa Yükleyiciyi Kapat X
Menü Kapat
account_circle

YENİ YÜZ - YENİ KİMLİK - GELİŞEN HİZMET
AYNI SAMİMİYET

YENİ YÜZ - YENİ KİMLİK - YENİ LOGO - GELİŞEN HİZMET
AYNI SAMİMİYET

YENİ YÜZ

Türkiye’de otobüsle Avrupa kavramının ilklerinden olmanın haklı gururuyla, sektörde model rol oynayan AvrupayaGezi.com 2016 yılında yenilenme sürecine girmesiyle birlikte, sürece uzun yıllardır markanın yüzü olan fakat artık emekli olma vaktinin geldiği logosuyla başlamıştır.

Eski logosundaki karmaşıklık yerini sadeliğe bırakmıştır. Yeni logo daha sade ve anlaşılır olması dışında hizmet anlayışı ile bütünleşen bir tasarıma sahiptir. AvrupayaGezi.com yeni yüzüyle her ince ayrıntıyı düşünerek sizlere benzersiz gezi deneyimi sunmaya devam edecektir.


YENİ KİMLİK

AvrupayaGezi.com logosuna paralel olarak baştan aşağı yenilendi. Bu yeniliklerin başında yeni kurumsal kimliği gelmektedir. AvrupayaGezi.com Traevo Turizm Limited Şirketini ve Şirketin TURSAB A-6454 lisans numarasıyla hizmet veren TRAEVO Turizmi bünyesine katmış ve şirketin markası haline gelmiştir. Ayrıca web sitesinde de yeniliğe giden AvrupayaGezi.com misafirlerine daha doyurucu içerik sunmaktadır.

GELİŞEN HİZMET

Değişen değil gelişen hizmet anlayışı. Taleplerin sürekli artış göstermesi, alt yapı çalışmalarında yenilenme gerekliliğini ortaya koymuştur. Bu doğrultuda artık farklı ve esnek ödeme seçenekleriyle online rezervasyon yapılabilmekte, rezervasyonun her aşamasında misafirlerimiz aktif bilgi sistemimiz üzerinden sms, e-mail ve telefon yoluyla bilgilendirilmekte, katılım süreciyle ilgili bilgiye kolaylıkla ulaşabilmektedir.

Ayrıca AvrupayaGezi.com gezilerini farklı konseptlere ayırarak misafirlerin tarzlarına ve bütçelerine uygun gezilere daha rahat ve anlaşılır şekilde ulaşabilmelerini sağlamaktadır.
Gezi içerikleri zenginleştirilmiş, güzergah seçenekleri daha da arttırılmıştır. Her gece konaklama yapılan gezilerin dışındaki gezilerde de Avrupa’daki çözüm ortaklarıyla uzun yıllara dayanan pozitif ilişkilerini, misafirlerinin çıkarları doğrultusunda kullanarak fiyatlara etki etmeden konaklama sayılarında da ciddi anlamda iyileştirmeye gidilmiştir.
Gelişen hizmetlerimiz tabi ki bu kadarla sınırlı değil, benzersiz hizmet anlayışımızı her aşamada farkına varabileceğiniz daha keyifli geziler sizleri bekliyor.

AYNI SAMİMİYET

Bu kadar gelişmenin içinde değişmeyen en önemli şey de samimiyetin gücüne olan inancımız ve değer anlayışımız. Misafirlerimizi aile ferdimiz olarak gördüğümüz hizmet politikamız sayesinde birbirini hiç tanımayan kişilerden oluşan katılımcılarımızın, sevgi, saygı ve huzurlu bir şekilde güzel bir seyahat geçirdiği ortam bizim her zaman en önemli motivasyonumuz olmuştur.

Diğer Yazılarımız

Aşağıdaki yazılarımızdan henüz incelemediğiniz varsa eğer,
daha iyi bilgi almak için inceleyebilirsiniz.

BİLİNÇLİ GEZGİN KILAVUZU

Tatil Planlarınızı Yaparken Yeterince Güvende misiniz?

Tatiliniz bizim için önemli, sizin için de önemliyse eğer, bilinçli gezgin kılavuzumuzu inceleyerek kaçak faaliyetleri, haklarınızı ve daha fazlasını öğrenin.

BİZ KİMİZ?

BİZİ DAHA İYİ TANIYIN

Biz kimiz? Kurumsal kimliğimiz nedir? Hadi tanışalım.

SIKÇA SORULAN SORULAR ?

MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY BURADA

Nedir? Ne değildir? Aklınıza takılan soruların cevaplarını inceleyerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

NEDEN BİZ ?

Neden AvrupayaGezi.com'u tercih etmeliyim?

AvrupayaGezi.com tercih nedenlerinden öne çıkanları inceleyin.

Karşılaştır

AvrupayaGezi.comvs Kaçak Faaliyetler

İnternet ortamında karşılaşabileceğiniz kaçak faaliyetler ile AvrupayaGezi.com arasındaki farkları, karşılaştırma tablosunu inceleyerek daha iyi anlayın.

GEZİLERİMİZİ İNCELEMEYE BAŞLAYIN

Otobüsle Adım Adım Avrupa Gezilerimiz Yayınlandı. Rezervasyonlar Dolmadan Siz de Yerinizi Ayırtın.

Responsive Owl Carousel with Magnific Popup YouTube and Text